ul. Piaskowa 14 65-209
Zielona Góra, Polska

(+48) 514 850 789

info@testal.info

Jakość wynikająca z pasji

Nasza firma została założona w Zielonej Górze (Polska) w 2010 roku i od tego czasu rozwija się bardzo dynamicznie.

Z początkowo trzech osób pracujących w małym biurze, w ciągu kilku lat rozwinęła się profesjonalna ponad 40 osobowa  firma.

Nasz zespół składa się z doskonałych architektów i inżynierów, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Naszymi atutami są współpraca z doświadczonymi partnerami zewnętrznymi oraz koleżeński sposób pracy w zespole, który indywidualnie podchodzi do każdego zadania.

Dbamy o dobrą atmosferę w miejscu pracy, która pozytywnie wpływa na nasze metody pracy, a tym samym gwarantuje powodzenie naszych działań. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasza firma dostarczała na czas usługi wysokiej jakości, które za każdym razem będą satysfakcjonujące dla naszych klientów.

Nasze atuty

Twój projekt jest w doświadczonych rękach. Zdaj się na nasze wieloletnie i wszechstronne doświadczenie w zakresie budownictwa i zarządzania projektami. SmartNet zawsze zapewnia zgodność ze wszystkimi obowiązującymi normami i przepisami. Przekonujemy jakością i fachowością!

Nasi eksperci z dziedziny inżynierii lądowej, inżynierii komunikacyjnej, informatyki i administracji biznesowej są gwarancją profesjonalnej i zorganizowanej realizacji Twojego projektu. Nasz zespół posiada najlepsze kwalifikacje, aby z powodzeniem sprostać każdemu wyzwaniu.

Trzymamy za słowo. Dbamy o Twój projekt od A do Z, a Ty zawsze możesz na nas liczyć. Podczas opracowywania projektu zawsze dążymy do spełnienia Twoich wymagań i pomyślnej realizacji projektu. Aby zrealizować cele projektu, wspólnie z klientem opracowujemy wiążące kamienie milowe. Nasz zespół służy radą i wsparciem.

Pracownicy

NA POZIOMIE MIĘDZYNARODOWYM

3 oddziały

W NIEMCZECH I POLSCE

0 +Projektów

ZREALIZOWANYCH W CAŁEJ EUROPIE

Zadowoleni klienci

OGÓLNOEUROPEJSKA FIRMA

Porozmawiajmy o projektach

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferujemy Państwu najwyższy poziom profesjonalizmu i innowacyjności. Nasze usługi opierają się na zasadzie “kompleksowej obsługi”; na życzenie klienta możemy zająć się jego projektem od A do Z.

Zakres naszych usług obejmuje m.in. planowanie istniejących i nowych obiektów telefonii komórkowej dla wszystkich operatorów sieci, ponowne planowanie obiektów, planowanie techniczne/konstrukcje stalowe, testy statyczne oraz ogólne zarządzanie projektami.

Dbamy o Twoje potrzeby krok po kroku i cieszymy się na współpracę z Tobą!

© TESTAL - Adam Zborowski - 2022