Kariera

Asystent Projektanta:
Opis stanowiska:
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
  • Wykonywanie rysunków w programie Autocad,
  • Wsparcie realizacji projektów,
  • Telefoniczne doradztwo techniczne.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w młodej prężnie rozwijającej się firmie w Polsce,
  • Możliwość zdobywania i poszerzania zawodowego doświadczenia,
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze.

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze statyczno-konstrukcyjnym
  • Znajomość narzędzi: pakiet MS Office (Word, Excel), AutoCad,
  • Analityczne myślenie,
  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego,
  • Zdolność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • Komunikatywność,
  • Chęć uczenia się i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Projektant sieci światłowodowej FTTH

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • projektowanie sieci światłowodowych wraz z uzgodnieniem projektu w oparciu o standardy operatorów telekomunikacyjnych oraz ścisłą kooperację z Zamawiającym,
  • Opracowanie dokumentacji budowlanej oraz wykonawczej,
  • projektowanie przyłączy FTTH dla klienta końcowego,
  • projektowanie sieci FTTH w domach wielorodzinnych / osiedlach mieszkalnych,
  • projektowanie sieci FTTH w obiektach B2B,
  • pracę w ścisłym harmonogramie czasowym,
  • kontakt z klientem oraz komórkami zewnętrznymi,

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziany aktualny certyfikat FES,
  • znajomości standardów operatorów telekomunikacyjnych
  • wysokiej kultury osobistej,
  • Biegłej znajomości obsługi AutoCAD 2D,
  • odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • elastyczności i otwartości na zmiany
  • Uprawnień do projektowania – będą dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:
  • HOME OFFICE – zagadnienie obce wielu firmom
  • udział w kształtowaniu rozwoju branży
  • możliwość zdobywania nowych kompetencji oraz dalszego doskonalenia umiejętności zawodowych
  • atmosferę sprzyjającą działaniu, wśród zaangażowanych i ambitnych ludzi z pasją
  • szkolenia branżowe doskonalące umiejętności
  • wysokie zarobki
  • dogodną formę rozliczenia (umowa zlecenie, FV)

Projekty:

-Projekty ogrodów
-Domy jednorodzinne energooszczędne
-Domy jednorodzinne tradycyjne
-Domy jednorodzinne drewniane
-Domy jednorodzinne nowoczesne
-Świadectwa charakterystyki energetycznej

Kontakt:

       ul.Piaskowa 14, 65-209 Zielona Góra
     (+48) 68 417 04 17
       (+48) 514 850 789
    info@testal.info
    Poniedziałek - Piątek: 7:30 - 17:00
      TESTAL Adam Zborowski

Linki:

- O Nas
- Architektura
- Konstrukcje
- Telekomunikacja
- Śieci światłowodowe - FTTX, FTTH
- Kontakt